Opinie

Po współpracy przy realizacji kilku szkoleń z Edytą jestem zachwycona. A co mnie zachwyciło? - szybkość realizacji - samodzielność i zaangażowanie - terminowość - wieloaspektowość umiejętności Edyta miała wykonać szereg prac asystenckich ale okazało się, że jest asystentką +, nie dość, że wszystkiego dopilnuje, to jeszcze przewiduje i to trafnie co jeszcze będzie potrzebne dla sprawnej realizacji przedsięwzięcia. Na pewno zaproszę Edytę do współpracy przy promocji, rekrutacji i organizacji szkoleń,
Beata Jakubowska
Założyciel Klubu Trenerów Biznesu Współwłaściciel Gadżetów Trenera
Pracowałam z Edytą przez klika miesięcy, korzystając z usług wirtualnej asystentki. Zawsze mogłam liczyć na jej pomoc, nawet w trudnych sprawach. Szczególnie cenię w Edycie staranność i uwagę, jaką przykłada do najdrobniejszych szczegółów. Nie bez znaczenia jest także optymistyczne i promienny uśmiech, którym wita każdego. Bardzo gorąco polecam Edytę!
Agnieszka Górnicka
Prezes Zarządu/ Inquiry
Przez ponad rok Edyta była moją wirtualną asystentką i wspierała mnie w sprawach księgowo-formalnych. Bardzo cenię jej dokładność, ogrom wiedzy w tematach finansowych i uspokajające wiadomości pod hasłem „spokojnie, ja to rozumiem” 😀 Wspaniale współpracować z kimś, kto zna się na swojej pracy i odciąża Twój umysł. Edyta, dziękuję za udaną współpracę 🙂
Agnieszka Wąsik
BeOnline
Edyta jest wyjątkowo dokładną, uważną, zorganizowaną, terminową i obowiązkową osobą. Dzięki wiedzy na temat księgowości, była kluczową pomocą w mojej firmie. Tematy księgowe mnie przerastają, i dzięki Edycie czułem, że ten temat mam zabezpieczony. We wszystkich innych obszarach, w których mi pomagała, kontaktem z klientem, rozwiązywania problemów, reklamacji, kontaktem z magazynem, dostawcami, była bardzo dokładna i proaktywna. Rozwiązywała problemy w tych obszarach w taki sposób, że czasami nie zdążyłem się dowiedzieć o ich istnieniu. Z czystym sercem poleciłbym Edytę każdemu.
Paweł Jaroński
Jaroński.pl
Współpracuję z Edytą już od kilku miesięcy, w trakcie których pełni ona rolę Asystentki Zarządu w moich spółkach. Edyta sprawuje nadzór finansowy, zajmuje się audytem księgowości i kontroluje przepływy pieniężne w każdej z moich firm. Jest osobą bardzo sumienną, rzetelną i terminową, na której można polegać. Zdecydowanie można jej zaufać i powierzyć najbardziej złożone zagadnienia finansowe, operacyjne i administracyjne. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i zdecydowanie polecam ją każdemu, kto chce zapanować nad swoim biznesem od strony finansowej.
Kamil Lelonek
Hack Your Brain
Edyta to profesjonalista na 200%. Nie znam drugiej tak mądrej, pracowitej i ambitnej osoby jak ona. Można na niej polegać i zawsze znajdzie rozwiązanie. Jest niezwykle utalentowana i bystra, a przy tym dokładna i szczera. Bardzo lubiłam z nią pracować. Czułam się przy niej bardzo bezpiecznie. Można zaufać i powierzyć nawet trudne zadania. Polecam współpracę z Edytą.
Pola Sobczyk - Włodyga
BrandAssist
Współpraca z Edytą to czysta przyjemność! Jest bardzo skrupulatna i proaktywna, z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych jej odpowiedzialności i wywiązuje się z nich na 150%. Polecam każdemu, kto oczekuje, że delegowane zadanie będą wykonane na czas i z należytą starannością oraz uśmiechem na twarzy 🙂
Michał Jaworski
Publigo
Edyta i jej umiejętności to prawdziwy skarb! Jeśli tak jak ja, w biznesie najbardziej lubisz swoją pracę, ale niekoniecznie kwestie księgowo-urzędowe, to lepiej trafić nie mogłaś! Edyta nie raz ratowała mój biznes przed moim nieogarnięciem. Dzięki niej księgowość jest jak ta lala, a ja mogę skoncentrować się na pomaganiu moim Klientom.
Maja Wróblewska - Lenartowicz
Smok Sieciowy